O kancelarii

Radca Prawny Agnieszka Rozmus w 2008 r. ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Wrocławskim, na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii na kierunku prawo. W latach 2010 – 2013 odbywała aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Wałbrzychu, którą ukończyła złożeniem egzaminu radcowskiego. Uchwałą nr 698/VIII/2013 z dnia 17 maja 2013 r. Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Wałbrzychu została wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Wałbrzychu pod numerem: WŁ/L/443.
Praktykę prawniczą zdobywała pracując w kancelariach adwokackich i radców prawnych.
Celem Kancelarii jest prowadzenie spraw na jak najwyższym poziomie. Do każdej powierzonej sprawy podchodzimy indywidualnie i rzetelnie, zapewniając na każdym etapie podejmowanych działań pełne zaangażowanie, dyskrecję oraz dostępność informacji o bieżącym stanie prowadzonych spraw. Każda powierzona sprawa jest analizowana z najwyższą starannością, co umożliwia zaproponowanie najlepszych rozwiązań prawnych dostosowanych do potrzeb każdego klienta.
Kancelaria realizuje zlecone sprawy zarówno na etapie przedsądowym jak i sądowym, a także w drodze negocjacji, zapewniając klientom wysoką jakość świadczonych usług zarówno w ramach jednostkowych zleceń jak i umów o stałą obsługę prawną, umów o współpracę.
Działania Kancelarii cechuje profesjonalizm, rzetelność, kreatywność oraz troska o dobro klienta.
Mając na uwadze szeroko rozumiane interesy klienta, Kancelaria współpracuje z Kancelarią Podatkową prowadzoną przez doradcę podatkowego -
Joannę Kudłatą.
Kancelaria Podatkowa świadczy usługi w zakresie prawa podatkowego, prawa ubezpieczeniowego, prawa pracy i kadr oraz doradztwa podatkowego.
link do strony: http://www.kancelariajawor.pl/

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Rozmus

Uchwałą nr 698/VIII/2013 z dnia 17 maja 2013 r. Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Wałbrzychu Radca Prawny Agnieszka Rozmus została wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Wałbrzychu pod numerem: WŁ/L/443.

Twitter